ODSÁVÁNÍ VÝFUKOVÝCH PLYNŮ

    | | | | |

Bubnové odsávání výfuových plynů

Bubnové odsávání výfuových plynů Norfi je nejoblíbenější volbou odsávání výfukových plynů pro dílny a autoservisy. Jejich ergonomický design umožňuje dobrou organizaci práce. Sací hadice navinuté na bubnu je vždy po ruce, což umožňuje rychlou a snadnou montáž koncovky na výfukové potrubí. Odsávací navíjecí buben Norfi může být namontován na strop nebo na stěnu. K dispozici jsou verze s pružinou nebo elektricky ovládané pomocí dálkového ovládání. Toto řešení umožňuje použít odsávací systém ve velikých halách s vysokými stropy. Díky unikátní panelové konstrukci sacího bubnu Norfi je možné použit velmi dliouhé hadice s velkým průměrem. Panelová konstrukce bubnu zajišťuje vysokou tuhost a pevnost ve velkých šířkách a délkách. Systém zasunování zabraňuje po celé délce bubnu zamotání sací hadice. Široký sortiment příslušenství a velký rozsah variací je důvodem, že odsávací buben Norfi je nejlepší systémové řešení pro servisní střediska.

Bubnové odsávání výfukových plynů s pružinovým pohonem

Buben s pružinovým pohonem má mechanismus umožňující plynulé rozvinutí i navinutí hadice na bubnu. Pracovník táhne z bubnu hadici, která zůstane v požadované poloze díky zápatce ráčnového zámku. Po ukončení prací se hadice automaticky navine zpět na buben. Buben s pružinovým pohonem je dostupný v rozměrech 600, 800 a 1000 mm. Teplotní odolnost je do 150°C.

 

Bubnové odsávání výfukových plynů s elektrickým pohonem

Buben s elektrickým pohonem obsahuje elektromotor řízený kabelově regulátorem nebo dálkovým ovládáním. Toto řešení umožňuje umístění bubnu ve vysoké výšce, která výrazně zlepšuje ergonomii a bezpečnost na pracovišti. Buben je k dispozici ve velikostech 600 - 1400 mm. Teplotní odolnost je do 150°C.

 

Bubnové odsávání výfukových plynů "Ultra Heavy Duty"

Bubny v provední Ultra Heavy Duty jsou určeny pro aplikace, které vyžadují dlouhé hadice s velkými průměry. Jsou vybaveny elektrickým pohonem a vedení hadice je po celé šířce bubnu, takže máme lepší kontrolu procesu navíjení. Panelová konstrukce bubnu zaručuje jeho tuhost bez ohledu na jeho délku, která může být až 2000 mm. Teplotní odolnost do 500°C.


 

Tabulka kapacity navíjení bubnu s pružinovým a elekrickým pohonem
(Pro zvětšení klikněte na tabulku)

Bubnové odsávání výfukových plynů - sestavy
(Pro zvětšení klikněte na tabulku)

příklady použití

JMT solution s.r.o., Pavlíkova 267, Frýdek-Místek, tel. +420 604 971 666, e-mail: info@jmtechnic.cz